MONA DEJA VU TÁNC ISKOLA

TÁNCISKOLÁNK BELSŐ SZABÁLYZATA

1.A táncórák mindig pontosan a megadott időpontoban kezdődnek és végződnek, ezért kezdés előtt legalább 10 perccel érkezzen meg a gyermek az átöltözés miatt

2. A táncteremben kizárólag váltó cipőben és váltó ruhába lehet bemenni.

3. A táncteremben semmilyen ételt vagy italt nem lehet bevinni, ezeket az öltözőben lehet tartani.

4. Az öltözkben hagyott tárgyakért NEM VÁLLALUNK FELELŐSSÉGET!

5. A tánciskolában szülők, kisérők nem tartózkodhatnak, kizárólag be-és ki kisérésnél.

6. A tánciskola nem utasít rendre senkit a gyerekek közül, akik nem tartják be a közösség alapvető szabályait, elutasításra kerül az iskolából.

7. A tánciskolában tanult fellépési-vagy verseny koreográfiák kizárólag a tánciskola szellemi tulajdona, azt a táncoktatók engedélye nélkül máshol előadni, vagy versenyre vinni nem lehet, mert azonnali kizárással jár.

A tánciskolába tanult koreográfiákat, ha a gyermek elhagyja az iskolát, nem viheti magával,más tehetséges gyermek kapja meg és viszi versenyekre.

Amennyiben írásos engedélyt kér a koreográfia előadására, arra a vezetősségtől 1 napon belül választ kap.

8. A tánc iskolánkba "SZÜLŐI MUNKAKÖZÖSSÉG" NEM MŰKÖDIK, de összetartó,barátságos szülői közösség igen.

Mindenben a vezetőség dönt!

Minden évben  az évzáró gálánkon - "kiemelkedő önkéntes tevékenységéért" díjjal jutalmazzuk azon szülőket, akik sokat tettek az adott tanévben tánciskolánkért.

Tánciskolánk az évzáró gáláján jutalmazza-díjazza anon táncosokokat akik az adott tanévben a legkiemelkedőbb verseny eredményeket érték el.

A Mona deja vu tánciskola egy erős összetartó közösség, aki mindenkit befogad, mindenkivel kedves akik csatlakoznak hozzánk.

Itt mindenki egyenlő, mindenki annyi esélyt kap, mint a másik, eredményeitől függetlenül.

Mindenkit szívesen várunk, akik betartják közösségünk belső szabályzatát!

13. A táncórákon, fellépéseken versenyeken fotók, videók készülnek a gyermekekről, melyet a közösségi médiában közzé teszünk. Amelyik szülő ehhez nem járul hozzá, azt jelezze a tánciskola vezetősségének.

ÚJ CSOPORT INDULT

2024.FEBRUÁR 5-ÉN!

BEIRATKOZÁS MEGHOSSZABÍTVA!

KEZDŐ OVIS MODERN TÁNC CSOPORTOT INDÍTUNK A NAGY ÉRDEKLŐDÉSRE VALÓ TEKINTETTEL!

AZ ÓRÁK MINDEN HÉTFŐN

16.30-17.30-IG TARTANAK!

HELYSZÍN:

SALGÓTARJÁN-SÓBARLANG,ERZSÉBET TÉR 6.(Toldi fintess bejárata)

DÍJA:

HAVI 6000FT/FŐ

JELENTKEZÉS, ITT AZ ŰRLAP KITÖLTÉSÉVEL!

ELSŐ PRÓBA ÓRA INGYENES!

SZERETNE NÁLUNK TÁNCOLNi GYERMEKE ?

TÖLTSE KI AZ ŰRLAPOT, NÉZZE MEG ÓRARENDÜNKET, ÉS VÁLASSZA KI A MEGFELELŐ HELYSZÍNT, TÁNC STÍLUST,CSOPORTOT.

VÁRJUK SZERERETETTEL!

• Kép újratöltsée

• TÁNCISKOLÁNKBA-JELENTKEZÉS!
    2023-07-30 19:04:22

Szeretnél tánciskolánkba jelentkezni? Itt könnyedén megteheted, csak töltsd ki a jelentkezési űrlapot, és küld el nekünk.

Válaszd ki a neked leginkább alkalmas időpontot és helyszínt!

Hírlevél tánciskolánkról

Szavazás